Dell Yedek parça

DELL YEDEK PARÇA ANKARA - DELL LAPTOP YEDEK PARÇALARI - DELL NOTEBOOK YEDEK PARÇA - DELL BİLGİSAYAR YEDEK PARÇALARI

Dell laptop Masaüstü bilgisayar cihazlarının Dell yedek parçalarının büyük bir bölümü servisimizde bulunmakta ve teknisyenlerimiz tarafın takılmaktadır, değişimi yapılan tüm parçalar ve yapılan işçikler garantili yapılmaktadır.

DELL ŞARJ ADAPTÖRÜ

Dell şarj aleti

Yeni eski tüm modellerin Dell şarj adaptörü servisimizden temin edebilirsiniz. İsterseniz kargo ile de yollanmasını isteye bilirisiniz.

Şarj cihazları Dell notebooklarıın en önemli parçalarından biridir, kullanımına dikkat etmemiz lazım kablosu kopuk, ekli ve tamir görmüş olan Dell adaptörleri kullanmayınız bu adaptörler notebooklara ihtiyacı olan amperi ve voltajı veremez bu durumda Notebook anakartında bozulma veya Notebook da performans düşmesi yaşanır ve bataryanın ömrünü kısaltır hatta bataryanın bozulmasına neden olur ''Dell Notebook Şarj adaptörlerlerini firmamızdan tedarik edebilirsiniz.''

Dell Laptop ve Notebook Şarj adaptörü

DELL BATARYA - PİL

Yeni eski tüm modellerin Dell Bataryaları servisimizden temin edebilirsiniz. İsterseniz kargo ile de yollanmasını isteye bilirisiniz.

Dell Notebook Batarya - Pil Dell Notebookların prizlerden ve olduğumuz ortamlardan bağımsız çalışmamızı saylayan bataryalar farkında olmadan çokça kullandığımız bir parçadır her pilin bir ömrü olduğu gibi bu bataryalarda bir kullanım ömürleri vardır genelde bataryalar iki yıl kadar çalışmaktadırlar Notebook Batarya ihtiyaçlarınızda servisimizle irtibata geçiniz

Dell batarya

Dell Laptop Batarya çeşitleri

DELL ANAKART DEĞİŞİMİ VE TAMİRİ

Ana kart değişileri ve Anakart tamiri servisimizde garantili yapılmaktadır.

Notebook Anakart değişimi ve Tamiri; Dell Notebooklarımızda ki tüm parçaların kontrolünü saylayan anakartlar yanlış uygulanan aksesuarlardan, bakımsızlıktan ve sıvı dökülmesi durumunda arızalara geçmektedirler Teknik servisimizde Dell anakart değişimleri yapılmaktadır.

Dell Anakart

Dell Laptop ve Bilgisayarların Anakartları

DELL HARDDİSK DEĞİŞİMİ - SSD HDD

Dell Notebook hdd, Harddisk değişimi Vurma sarsma gibi nedenlerden dolayı bozulan ''Dell harddisk''ler bilgisayarımızdaki tüm bilgilerin depolandığı bir parçadır arızalan harddiskten bilgi kurtarımı yapıla bilmektedir ama bu çalışma biraz maliyetlidir ''Dell Notebook servisimizden tüm markaların Notebook harddisk'leri bulunmaktadır.''

Dell Hdd Harddisk

Dell Laptop ve Bilgisayar'ların Hdd Harddisk değişimi

DELL RAM DEĞİŞİMİ - BELLEK

Dell Notebook ram değişimi Dell Teknik servisimizde Dell Laptop ve Bilgisayarların daha verimli ve daha performanslı çalışmaları için Dell Ram değişimi ve ram yükseltme işlerini yaptırabilirsiniz.

Dell Laptop ve Bilgisayar Ram - Bellek Değişimi

Dell Ram

Dell Laptoplarda RAM değişimi yaparak Bilgisayarınızın hızlanmasına katkıda bulunmuş olursunuz, Kullandığınız programlar veya oyunlarda daha rahat kullanma imkanınız olur.

DELL EKRAN KARTI

Ekran kartı değişimi ve tamiri servisimizde kısa sürelerde yapılmaktadır.

Dell Notebook Ekran kartı Ekran kartının önemini her kez bilir gerek ağır programlar gerekse oyunlarda bilgisayarlarımızdan daha fazla keyif almamızı sağlayan bir parçadır Notebooklarımızın desteklediği ölçüde yüksek kapasiteli bir ekran karı çok daha fazla performans anlamına gelir Notebook servisimizde ''Dell Ekran kartı değişimi yapılmaktadır.''

Dell Ekran kartı

Dell Laptop Ekran kartı

DELL LAPTOP CHIP DEĞİŞİMİ

Anakart ve ekran kartı üzerinde bulunan tüm Dell chip değişimleri servisimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır.

Dell Chip değişimi

Dell Notebook ve Laptop Chip değişimi

DELL EKRAN DEĞİŞİMİ - LED ve LCD

Dell Ekran değişimleri 2 yıl garantili olarak yapmaktayız.

Dell Notebook LCD ve LED Ekran değişimi Dell Notebookların narin ve kırılgan parçası olan ekranlar ufak bir darbe düşürme veya sert kapama gibi durumlarda bozulmakta ve kırılmaktadırlar bozulan veya kırılan ''Dell Lcd ve Led ekran''lar Dell Teknik servisi mizde 20 dk gibi kısa sürelerde değişimi yapılmaktadır.

Dell ekran değişimi

Dell Laptop ve Notebookların Lcd ve Led ekran değişimi

DELL MENTEŞE - KASA - KAPAK DEĞİŞİMİ

Kırılan, çatlayan veya değişimi gereken, ''Dell menteşe'', ''Dell kapak'', ''Dell kasa'' gibi birçok parça değişilerini yapmaktayız.

Dell menteşe kasa kapak değişimi

Dell Laptopların menteşe kasa kapak değişimi

DELL LAPTOP KLAVYE DEĞİŞİMİ

Türkçe ve ingilizce ''Dell Klavye'' servisimizde takılmaktadır.

Dell Türkçe klavye değişimi

Dell Laptopların Türkçe klavye değişimi

DELL CPU SOĞUTUCU FAN DEĞİŞİMİ

Soğutucu ''Dell Cpu fan'' çeşitleri stoklarımızda bulunmakta ve kısa sürelerde bilgisayarlara takılmaktadır.

Dell Cpu Soğutucu fan değişimi

Soğutucu Fan grubunun bakımının önemi

Dell Laptopların soğutma sistemi olan fanlar zaman içerisinde toslanarak nefes alamaz hale gelirler, bu duruma gelen bir laptop aşırı derecelerde ısınmaya başlar, ısınan laptop tam performansında çalışamayacağı için bir çok sorunlara neden olur, bunların başında.

1 - Belli bir süre sonra kendi kendine kapanmaya başlaması

2 - Bir başkasıda görüntünün yok olması

3 - Fanın üst seviyelerde sürekli çalışması

gibi bir çok aksaklığa neden olur. Bu ve buna benzer sorunlarla karşılaşmamak için Dell Laptopu belli sürelerde bakımını yaptırmanız şarttır.

Dell Notebook ve Bilgisayarların Cpu Soğutucu fan değişimi