Çankaya Dell Servisi

Çankaya Dell Servisi mizde bulunan deneyimli teknik elemanlar sayesinde bütün onarımları ve parça değişilerini garantili olarak yapmaktayız. Bize getirdiğiniz Arızalı Dell Laptop ve bilgisayarlarınıza ücretsiz arıza tespiti uygulayarak makinenizin sorununu ortaya çıkarıp daha sonra uygun Çankaya Dell Servisi'olarak çözümler üretmekteyiz.

Çankaya Dell Servisi

Tamirlerimizin süresi zamanınızı almayacak derecede kısadır. Sizleri Laptoplarınızdan uzak tutmayarak, cihazınızı en sağlam şekilde yeniden size teslim etmekteyiz. Dell laptop ve Notebookların tamirini üstlenen servisimiz bilgisayar bakım ve onarımda Çankaya bilgesinde ilk sırada yer almaktadır.

Dell Laptop veya Bilgisayarda herhangi bir sorun yaşıyorsanız sizleri servisimize bekliyoruz. ''Dell Servisimiz müşteri memnuniyeti odaklıdır''. Her zaman müşterinin yanında olan elemanlarımız bilgisayarınızda ki sorunu tespit edip daha sonra size rapor vererek arızanın yapılması için sizden onay bekler. Bu arıza tespiti ücretsizdir ve yapılacak arızanın ne kadar tutacağı size önceden söylenir.

Dell Laptop Servisi Çankaya

ÇANKAYA DELL SERVİSİ olarak her zaman fiyat konusunda iddalıyız. Cebinizi yakmayacak şekilde olan fiyatlarımız sizler içinde uygun olacaktır. Ayrıca yapılan tamir kullanılan parçalar gayet kalitelidir. Eğer bilgisayarınız yapıldığı aynı yerden arıza veriyorsa servisimiz ikinci bir arıza parası almamaktadır.

Dell Bilgisayar Servisi

Dell Laptop Servisimizde her türlü yedek parça bulunmaktadır Ayrıca parçalarımızın hepsi orijinaldir. Müşterilerimize de her zaman orijinal parçalar kullanmalarını öneririz. ''Servisimizde ana kart, ekran kartı, hard disk, ram, Dell batarya, Dell şarj cihazı ve pil gibi daha birçok parçanın hazır tutulması müşterilerimiz geldiği zaman anında parça değişimi yapmamızı sağlamaktadır.''

Çankaya Dell servisimize ulaşım sıkıntınız var ise bizi aramanız yeterlidir. Bize vereceğiniz adrese gelip sorunlu cihazınızı alıp yeniden aynı adrese sağlam bir şekilde teslim etmekteyiz. Verdiğimiz her hizmette siz değerli müşterilerimizi düşünmekteyiz.

Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren Dell servisimiz Ankara’da ki firmalarımızla da tamir hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Notebook, laptop ve bilgisayarların tamiri bizim işimizdir. Güvenle bilgisayarlarınızı bize emanet edebilirsiniz.

     

     

     

     

     

Dell servisi Çankaya - Dell Laptop Servisi - Dell Notebook Tamiri - Çankaya Dell Servisi - Bilgisayar - Dell Teknik servis- Dell tamir servisi Çankaya